Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda Porto Seguro jest usytuowana w pierwszorzędnej lokalizacji i oferuje taras oraz zewnętrzny basen.
Park wodny Arraial D'Ajuda Eco Park znajduje się 3 km od domu wakacyjnego, a Plaża Pitinga jest w odległości 20-minutowego spaceru.
W obiekcie znajduje się łazienka z oddzielną toaletą i prysznicem.
Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda oferuje także jadalnię. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. Willa jest usytuowana w bliskiej odległości od restauracji Cabana Grande z daniami kuchni południowoamerykańskiej. Najbliższe lotnisko to Porto Seguro, położone w 5 km od willi. Opcje relaksacyjne obejmują saunę.
- Lokalne atrakcje
- Mucuge1063 km
- Teatro Comunitario1173 km
- Broadway Street1339 km
- Vida Marinha Mergulho & Aventura825 km
- Royalle Crown Poker Club1243 km
- Arco-Iris Turismo1261 km
- Plaża Pitinga1202 km
- Plaza Mucuge976 km
- Arraial Trip Tur1298 km
- Lotniska
- Lotnisko Porto Seguro14 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Przybory kuchenne
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Ogród
- Sauna
Usługi
- Obsługa porządkowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Patio
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda od lotniska Porto Seguro?
Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda znajduje się 35 min jazdy od lotniska Porto Seguro. - ❓
Czy Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda oferuje Wi-Fi. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda?
Casa Condominio Fechado Arraial D'Ajuda oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja. - ❓
Czy w tej willi znajduje się zaplecze kuchenne?
Ta willa oferuje wyposażony aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem i przyborami kuchennymi. - ❓
Czy zwierzęta są dozwolone w willi?
Goście mogą trzymać zwierzęta podczas pobytu w willi.